Piknik Rodzinny na Bemowie

23.05 na Bemowie odbył się Piknik Rodzinny! Jak przystało na prawdziwy piknik dopisała cudowna pogoda, było pyszne jedzenie (kiełbaski z grilla, sałatki, słodkości, przepyszne wody smakowe ze świeżych owoców i wiele innych), muzyka i tańce. Nie obyło się również bez konkursów sportowych, plastycznych czy na najpyszniejszą sałatkę. Uczestnicy pikniku zostali też podzieleni na cztery kolorowe drużyny, które miały do wykonania mnóstwo ciekawych, śmiesznych zadań. Stworzyliśmy również kącik chemiczny, w którym można było troszkę poeksperymentować oraz kącik konstrukcyjny, w którym zbudowaliśmy z klocków nasze przedszkole! Oczywiście, jak co roku, na pikniku wystąpił  też Pan Adrian z naszymi tancerzami, do których dołączyli Rodzice! Pod koniec odwiedził nas niesamowity gość - lew! Było mnóstwo radości! To był naprawdę cudowny dzień! Serdecznie dziękujemy naszym Przedszkolakom oraz ich bliskim za liczne przybycie i wspaniałą zabawę!