Atrakcje w maju w Wawrze

Atrakcje w maju w Przedszkolu Leśnym w Wawrze

Wizyta fotografa w Przedszkolu, który wykona pamiątkowe zdjęcia portretowe wszystkim dzieciom z podziałem na grupy:

10 maja (czwartek) – gr SKRZATY, gr KRASNALE

11 maja (piątek) – gr ŻABKI, gr JAGODY, gr POZIOMKI

Rodziców prosimy o odpowiednie stroje dla swoich pociech, zostawione w szatni na wieszaczkach lub w woreczkach.

11.05.2018 r. godz. 10.00 Spotkanie w przedszkolu z aktorami z Teatru RgArt , przedstawienie pt. „Błażej w kuchni. Główny bohater Błażej, podróżnik i poszukiwacz smacznych naleśników zabierze dzieci w podróż po zakamarkach kuchni. Przedstawi piękno kuchennych kątów, ale także ostrzeże przed niebezpieczeństwem czyhającym na dzieci tj. np. gorące przedmioty czy tematyka zdrowego żywienia. W opowiadanie wplecione są elementy edukacyjne i cyrkowe, a przedstawienie ma charakter interdyscyplinarny.

14.05.2018 r. godz. 10.00 Cykliczne spotkanie z ekologiem Panem Tomaszem, który opowie dzieciom o podróżach po morzach, oceanach oraz wyspach. Zajęcia dla grup: SKRZATY i KRASNALE.

18.05.2018 r. KUCHCIKOWO, tym razem dzieci razem z Panią Moniką przeniosą się w wielki świat Stanów Zjednoczonych i wspólnie wykonają mega pyszne mini hamburgery.

19.05.2018 r. WESOŁA SOBOTA. Zapraszamy wszystkie przedszkolaki do wspólnej zabawy w godz. 9.00 - 15.00, zajęcia są bezpłatne (lista dostępna w szatni). Zapraszamy również dzieci spoza przedszkola, za dodatkową opłatą (umowa jednodniowa, koszt 50 zł).

25.05.2018 r. Autokarowa wycieczka do Teatru Niewielkiego (ul. Mińska 25) na spektakl pt. „PUF”. Wyjazd dla dzieci z grup: KRASNALE, SKRZATY, POZIOMKI, JAGODY.

Wyjazd spod przedszkola o godz. 9.30, powrót na obiadek na godz. ok. 11.30

ZAPOWIEDZI NA KOLEJNY MIESIĄC_CZERWIEC 2018:

DZIEŃ DZIECKA obchodzi

będziemy dnia 4 czerwca (poniedziałek) o godz. 14.00, niespodzianka dla dzieci.

DZIEŃ MAMY I TATY oraz OFICJALNE ZAKONCZENIE ROKU w naszym przedszkolu, odbędzie się w dniach 7 i 8 czerwiec z podziałem na grupy.