Atrakcje w styczniu w Wawrze

Atrakcje w styczniu w Przedszkolu Leśnym w Wawrze.

 

 

05.01.2018r. godz. 9.30 Atrakcyjny Piątek - Przedstawienie teatralne pt. „PINOKIO” które zaprezentuje Teatr Blaszany Bębenek. Spotkanie dla wszystkich dzieci.

Pinokio to znana i lubiana przez dzieci bajka o drewnianym pajacu, który zostaje wystrugany z drewna przez ubogiego gospodarza Dżepetto. Postać zaczyna odczuwać ludzkie emocje, a także musi stanąć przed wieloma wyborami. Za dobre otrzymuje nagrody, a za złe ponosi konsekwencje. Największą z nich jest wydłużający się nos, który za każdym kłamstwem staje się coraz większy. Kolorowa i zabawna bajka, która na pewno spodoba się wszystkim dzieciom.

 

12.01.2018 godz. 10.00 cykliczne zajęcia z serii kuchcikowo, prowadzone przez Panią Monikę. Temat spotkania kuchnia Hiszpanii. Dzieci wspólnie z Panią wykonają przekąski hiszpańskie – tapas.

 

16.01.2018 godz. 10.00-12.00 wyjazd autokarem do Wawerskiego Centrum Kultury (oddział Anin) na warsztaty plastyczno – muzyczne. Wyjazd dla grupy: KRASNALE oraz SKRZATY. Wstęp bezpłatny.

 

19.01.2018r. godz. 10.00 I Ty możesz zostać Ekologiem – cykliczne zajęcia, które poprowadzi Pan Tomasz, ekolog. Zajęcia dla grupy KRASNALE oraz SKRZATY.

Prosimy wszystkie Dzieci, aby w tym dniu o ubranie się w kolorze zielonym, na znak tego, że „Planetę Ziemię kochamy i zawsze o nią dbamy”.

 

26.01.2018 godz. 10.00 Atrakcyjny Piątek Żywa lekcja przyrody oraz wyjątkowe spotkanie z prawdziwymi SOWAMI. Na zajęciach dzieci dowiedzą się o sowach, o ich życiu, zwyczajach, ochronie. Pokażemy rekwizyty, będą pytania oraz zagadki. Każde dziecko będzie mogło zobaczyć ptaki z bliska, dotknąć, zrobić sobie zdjęcie. Chcemy zaszczepić w dzieciach wrażliwość i szacunek do tych pięknych ptaków. 

 

27.01.2018 9.00 - 15.00 Wesoła Sobota w naszym Przedszkolu. Lista chętnych dzieci na sobotnią zabawę została wywieszona na tablicy w szatni. Regulamin „WESOŁEJ SOBOTY” dostępny w szatni Przedszkola.