Piknik Rodzinny na Bemowie

07.06 na Bemowie odbył się Piknik Rodzinny! Na Dzieci i Ich bliskich czekało mnóstwo atrakcji. Animatorzy poprowadzili zabawy muzyczne, taneczne, sportowe, było malowanie buziek, skręcanie baloników, pokaz baniek mydlanych, a nawet wielka maskotka – lew! Tego dnia przyjechał do nas również nasz kochany Pan Adrian – tancerz, który prowadził z naszymi Przedszkolakami przez cały rok zajęcia taneczne. Był występ Dzieci zapisanych na tańce, ale również zaproszeni zostali do wspólnej zabawy wszyscy Rodzice, dzieci i kadra! Nie obyło się również bez konkursu piosenki rodzinnej oraz konkursu dla naszych wspaniałych Rodziców na najlepszą sałatkę do dań z grilla. A skoro były sałatki to zrobiliśmy oczywiście też grilla! Szanowni Rodzice, serdecznie dziękujemy Wam za wspólną zabawę!