Dzień Dziecka na Bemowie

„Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym” – to nie tylko cytat, nie tylko puste słowa. To prawda, którą kadra Przedszkola Leśnego kieruje się w swojej pracy. 1 czerwca na Bemowie przygotowaliśmy dla Dzieci niespodziankę – cały poranek Przedszkolaki spędziły na placu zabaw z naszymi Nauczycielami, którzy zorganizowali wspaniałe zabawy. Było mnóstwo konkursów, tańca, śpiewu, zabaw z chustą animacyjną, prace plastyczne, było oczywiście malowanie buziek, zaplatanie warkoczyków, tatuaże i wiele, wiele innych atrakcji.

Następnie Dzieci chwilę odpoczęły, zjadły obiad, a po odpoczynku nastąpił ciąg dalszy zajęć! Przyjechali do nas artyści, którzy zrobili dyskotekę na świeżym powietrzu, pokaz wielkich baniek mydlanych, poskręcali balony, a nawet stworzyli śnieg! To było po prostu niesamowite!

Zmęczeni, ale szczęśliwi zapamiętamy ten dzień na długo!

Pamiętajmy, że: „Kiedy śmieje się Dziec­ko, śmieje się cały świat”. Tak powinno być codziennie, nie tylko w Dzień Dziecka. Codziennie powinniśmy widzieć i słyszeć śmiech Dzieci i tego jeszcze raz życzymy wszystkim naszym Przedszkolakom!