Atrakcje na Tarchominie

Atrakcje w styczniu na Tarchominie.

 

 

12.01.2017r. – Zajęcia z Kalendarza Przyrody – I Ty możesz zostać Ekologiem
Zajęcia, które odbędą się tego dnia mają na celu kształtowanie postawy proekologicznej u dzieci oraz rozwijanie poczucia odpowiedzialności za czystość otoczenia. Dzieci dowiedzą się również kim jest ekolog oraz poznają znaczenie słowa ekologia.
 
13.01.2017r. –  Chińskie wynalazki
W starożytnych Chinach wynaleziono rzeczy, o których Europejczycy dowiedzieli się setki lat później. Dzieci odkryją tę prawdę i poznają najsłynniejsze chińskie wynalazki.Jak korzystać z kompasu? Jak grać w domino? Czy herbata pochodzi z Chin? Czy w Chinach je się widelcem i nożem? Mierząc chińskie stroje, poszukamy odpowiedzi. Zapraszamy Dzieci na Warsztaty prowadzone przez Podróżnika!
   
20.01.2017r. – Robimy  maski  karnawałowe
Tego dnia dzieci wspólnie z ciocią Karoliną zamienią się w projektantów wyjątkowych masek karnawałowych zdobionych brokatem, cekinami i piórkami..

21.01.2017r. – Wesoła sobota
Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy w godz. 9.00 – 15.00

27.01.2017r. – Zajęcia ekologiczne : Pan Ekolog – Jak żyć ekologicznie ?
Człowiek a świat roślin i zwierząt.