Atrakcje w listopadzie - Wawer

Atrakcje w listopadzie w Przedszkolu Leśnym w Wawrze.

 

 

04.11.2016r. godz. 9.30 WYCIECZKA. Tym razem zabieramy nasze przedszkolaki na wyprawę do krainy lukru CUKIER LUKIER na warsztaty cukiernicze. Każdy uczestnik będzie świadkiem wyrobu lukru, po czym własnoręcznie wykona swojego lizaka, którego zabierze do domu.

10.11.2016r. – Obchodzimy Dzień Jeża. Zajęcia przyrodnicze z Kalendarza Przyrody. Wszystkie dzieci wykonają super jeża oraz posłuchają ciekawe historyjki z życia małego jeżyka.

18.11.2016r. godz. 10.00 Cykliczne warsztaty podróżnicze z firmą POZNAJEMY ŚWIAT. Spotkanie pt. Magiczne Maroko. Nasze przedszkolaki dowiedzą się jak wygląda strój, dom, codzienne życie dzieci w Maroko. Dzieci dowiedzą się jak zapalić lampę Alladyna oraz czy marokańskie dywany latają. Jak zawsze będzie kolorowo, pachnąco oraz tajemniczo.

23.11.2016 – godz. 10.00 Spotkanie z Panem Ekologiem, temat spotkania DRZEWO – Co by było gdyby drzew nie było. Czy drzewa mają przyjaciół? Kto zjada drzewa? Czy wolno wycinać drzewa? Co można zrobić z drewna? Dzieci dowiedzą się o zależnościach między drzewami, grzybami i zwierzętami i znaczeniu drzew dla ludzi.

25.11.2016r. – Atrakcyjny Piątek – cykliczne zajęcia dla wszystkich dzieci pt. „Mali odkrywcy”, które poprowadzi Pani Beata. Temat spotkania „Znikająca woda”.

 

25.11.2016r. – DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. W tym dniu dzieci prosimy o zabranie z domu swojego ulubionego Misia dla którego przygotujemy wyjątkowy bal.

 

26.11.2016r. - Wesoła Sobota w naszym Przedszkolu. Lista chętnych dzieci na sobotnią zabawę została wywieszona na tablicy w szatni. Zabawa w godzinach 9.00 – 15.00 Zapraszamy.

 

Zapraszamy i zachęcamy Rodziców do czytania książeczek naszym przedszkolakom, szczegóły u nauczycieli.

Zapraszam serdecznie,

Justyna Batóg – Dyrektor Przedszkola