Noc Dyni na Tarchominie

Noc z piątku na sobotę Przedszkolaki z Tarchomina spędziły w przedszkolu, odbyła się bowiem Noc Dyni J Ileż było radości i zabawy! Przy wejściu Dzieciaki witały dwie uśmiechnięte dynie, w ozdobionej dyniami szatni, pożegnaliśmy rodziców i rozpoczęliśmy poszukiwania domku Dyniowego Duszka.

Na drodze poszukiwań czekało nas wiele niespodzianek: przeprawa przez pajęczą sieć, chwytanie jabłek, zjadanie ciastek zawieszonych na nitce a także łowienie robaków. Każdy samodzielnie wykonał dyniowy lampion i zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie. Zabawy z Dyniowym Duszkiem zakończyliśmy szaloną dyskoteką! Po kolacji wszyscy grzecznie poszli spać. To była cudowna noc! Wszystkie Przedszkolaki były bardzo dzielne i spisały się na medal! Już czekamy na Noc Kupały :)