Atrakcje na Tarchominie

Atrakcje w październiku w Przedszkolu Leśnym na Tarchomonie.

04.10.2016r. – Zajęcia z Kalendarza Przyrody : „Światowy Dzień Zwierząt”

07.10.2016r. – Zajęcia ekologiczne: Temat - WODA

Czy woda może się schować? Czy morze może wyschnąć? Czy wodę można umyć? Jak rozpoznać deszczową chmurę?

Dzieci dowiedzą się, że woda cały czas krąży i do czego wykorzystują ją rośliny, zwierzęta i ludzie.

14-15.10.2016r.Święto Dyni

Zapraszamy na noc do przedszkola . Zabawę rozpoczynamy o godz. 20.00 w piątek 14.10.16r. a kończymy o godz. 8.00. następnego dnia . Na dzieci czekać będzie dużo atrakcji i niespodzianek

17.10.2016r. – Wycieczka – zajęcia astronomiczne

Poziomki, Biedronki i Tygryski wezmą udział w warsztatach astronomicznych połączonych z seansem w mobilnym planetarium. Dzieci m.in. obejrzą meteoryty, dowiedzą się jak wygląda i działa teleskop, wykonają filtr do bezpiecznego oglądania Słońca.

Zajęcia odbędą się w Klubie „Domino” WSBM Chomiczówka przy ul. Bogusławskiego 6a w Warszawie.

22.10.2016r. – Wesoła sobota

Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy w godzinach 9.00 – 15.00

28.10.2016r. – Robimy świece !!

W ostatni październikowy piątek odbędą się warsztaty tworzenia świec. Każde dziecko będzie mogło zrobić świecę według własnego pomysłu i zabrać ją do domu. Będzie baaardzo cieplutko  !!