Atrakcje w Wawrze

Atrakcje we wrześniu w Przedszkolu Leśnym w Wawrze.

 

 

02.09.2016r. Powitanie Nowego Roku Szkolnego 2016/2017, Adaptacja w przedszkolu

 

09.09.2016r. godz. 10.00 Cykliczne warsztaty podróżnicze pt. Morskie opowieści. Podczas zajęć dzieci dowiedzą się jak wygląda życie podwodne, jak zbudowany jest statek, czy dziś grasują piraci, czym jest sygnał S.O.S. Odważne dzieci zmierzą się w cztery oczy z kolczastą rybą – rozdymką i zębem rekina ……. Na koniec wszyscy pobawią się w super zabawę, ale to niespodzianka.

 

16.09.2016r. – Wycieczka piesza do sklepu ogrodniczego WRZOS. Zakup jesiennych wrzosów oraz wspólne sadzenie w donicach. Wyjście dla grupy SKRZATY oraz POZIOMKI.

 

20.09.2016r. – Ogólnopolski dzień przedszkolaka. To wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci, które rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. U nas ten dzień spędzimy przy rytmach głośnej i tanecznej muzyki, nie zabraknie radosnych, integracyjnych. Nauka piosenki pt. „Jestem sobie przedszkolaczek”.

 

23.09.2016r. - Atrakcyjny Piątek – pt. „Spotkanie z Panią Jesienią”. Wyjątkowy dzień z kalendarza przyrody, w którym Pani Beata zamieni się w piękna, złotą Panią Jesień, obdaruje wszystkie przedszkolaki zebranymi darami jesieni. Dzieci wspólnie z Panią wykonają jesienne prace plastyczne.

 

30.09.2016 godz. 9.30 – Teatr Bajki zaprezentuje przedstawienie pt. „ Przepis na urodę” Lily pochodzi z bogatego domu, dostaje wszystko czego zapragnie, lecz najbardziej chciałaby być piękna. Co chwilę spogląda w lusterko, z którym nie rozstaje się na krok i… nie jest zadowolona. Z tego powodu staje się bardzo złośliwa i nie może znaleźć przyjaciół. Lecz dostaje dobrą lekcję i poznaje pewien sekret.