Zakończenie roku na Bemowie

21.06 na Bemowie odbyły się uroczyste zakończenia roku we wszystkich grupach wiekowych. Poziomki bardzo nas ucieszyły swoim przepięknym występem, Żabki przygotowały najprawdziwszy żabi koncert, Motylki wszystkie ubrane tak samo (w granatowe sukienki i muszki przygotowane przez Panią Kingę) bardzo nas zaskoczyły, a Wiewiórki...ech...to był dla nich ostatni występ w naszym przedszkolu. Było bardzo, bardzo wzruszająco. Łez nie szczędzili ani Rodzice, ani kadra przedszkola, a nawet wzruszyły się Dzieci. Kochane Wiewióreczki! Życzymy Wam powodzenie w szkole i myślimy, że nie będziecie mieli potrzeby stosować się do słów piosenki, którą śpiewaliście: "do dyktanda trzeba dwojga, jeden pisze, drugi ściąga..."   Mamy nadzieję, że będziecie nas odwiedzać!