Piknik Rodzinny na Bemowie

10.06 na Bemowie odbył się Piknik Rodzinny. Przez cały dzień pogoda pokazywała jak bardzo potrafi być kapryśna, a dokładnie o 16.00 (kiedy miał rozpocząć się piknik) wyszło piękne słoneczko i towarzyszyło nam przez cały piknik!

 

Całą imprezę prowadził niezastąpiony zespół Metrum Event! Pani Agnieszka Artych z pracowni A&T Ceramika pracowała ze wszystkimi dziećmi, które miały ochotę stworzyć cudowne, ceramiczne dzieła. Dziś tematem przewodnim prac były wakacje - powstały piękne łódeczki z żaglami z naszym przedszkolnym logo (jak tylko dostaniemy wypalone prace, to na pewno się nimi pochwalimy  ). Rodzice również nie zawiedli i dzielnie wzięli udział w konkursie na najpyszniejsza sałatkę do dań z grilla. Było pysznie!!! Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i wspólną zabawę. Nam podobało się bardzo, a Wam kochani Rodzice?