Dzień Dziecka - Bemowo

Tematem przewodnim Dnia Dziecka na Bemowie była piosenka Majki Jeżowskiej "Bo wszystkie dzieci nasze są... "

https://www.youtube.com/watch?v=ue37GUlZkWM 

Nauczyciele prowadzili dziś zajęcia na temat różnych kultur, kolorów skóry Dzieci, zabaw z różnych kontynentów. Wszystko odbywało się w bajkowej,kolorowej scenerii, pełnej balonów, serpentyn itp.  Podsumowaniem zajęć dydaktycznych było wykonanie prac plastycznych - każda grupa kolorowała różnymi metodami duuuuuże plakaty przedstawiające Dzieci pochodzące z różnych części świata. A później już były same szaleństwa: tańce, zgadywanki, malowanie buziek, szaleństwa z balonami, muzyka na palcu zabaw najgłośniej jak się dało i dużo, dużo zabawy na świeżym powietrzu! Piosenki "Mam tę moc" w wykonaniu Żabek nie przebije chyba nikt  Najbardziej jednak zainteresowała Dzieci zabawa w piratów z Nibylandii - szukanie kolorowych skarbów  A czy udało się je odnaleźć? Spójrzcie sami  Wszystkim Dzieciom życzymy jeszcze raz: SAMYCH RADOŚCI, UŚMIECHU, ZDROWIA I SPEŁNIENIA MARZEŃ!