Atrakcje w czerwcu na Bemowie

Atrakcje w czerwcu w Przedszkolu Leśnym na Bemowie.

 

 

01.06 –Bajkowy Dzień Dziecka - Dziś będziemy m.in. śpiewać razem
z bohaterami Krainy Lodu, tańczyć razem z Myszką Miki, malować z Kubusiem Puchatkiem, odpoczywać z Misiem Uszatkiem i ćwiczyć ze Smerfami
Na zakończenie nasze przedszkole zamieni się w wielki statek piracki i odwiedzi nas Jake i Piraci z Nibylandii. Razem będziemy szukać prawdziwego skarbu! To będzie dzień zapełniony atrakcjami od rana do wieczora!

08.06 Kuchcikowo – wakacje zbliżają się wielkimi krokami czas więc przypomnieć sobie wakacyjne smaki. Dziś Dzieci z Panią Pauliną będą robiły koktajle owocowe!

10.06Piknik rodzinny – Na ten dzień od dawna czekają wszystkie Przedszkolaki. Zapraszamy wszystkich Rodziców, Rodzeństwo, Dziadków, Wujków i Ciocie do wspólnej zabawy z Dziećmi, z nami i zespołem Metrum Event w godzinach 16.00-18.00 na przedszkolnym placu zabaw. Będzie mnóstwo śmiechu, zabawy i konkursów nie tylko dla Dzieci Jak co roku zapraszamy wszystkie Mamy i Tatusiów do udziału w konkursie na najlepszą sałatkę do potraw z grilla!

17.06Święto LasuNoc Kupały, O dzisiejszą atrakcję dzieci dopytują już od września Już dziś zapraszamy wszystkie chętne dzieci do spędzenia z nami wieczoru pełnego zabaw, konkursów, a później nocy. W każdej sali na dzieci będą czekały różne zadania do wykonania, następnie będziemy szukać wspólnie kwiatu paproci, a w nagrodę za jego odnalezienie odbędzie się dyskoteka! Później grzecznie pójdziemy spać Prosimy o zapewnienie dzieciom ubrania do spania i latarek. Zabawę zaczynamy o godzinie 20.00, o odbiór dzieci prosimy maksymalnie do godziny 8.00 w sobotę. Kilka dni przed zabawą zostanie wywieszona lista osób chętnych do udziału w niej. Rodziców najmłodszych dzieci prosimy o przemyślenie czy dziecko jest na tyle odważne, by zostać całą noc w przedszkolu, dotyczy to głównie dzieci, które nigdy nie zostawały na całą noc bez Rodziców. Pamiętajmy, że dla dzieci ma to być świetna zabawa, a nie stres, więc jeśli dziecko nie chce zostać lub Państwo czujecie, że nie da rady zostać z nami, poczekajmy do kolejnej nocy
w przedszkolu


 

21.06 – Zakończenie Roku – serdecznie zapraszamy Rodziców
na przedstawienia zorganizowane z okazji zakończenia roku przedszkolnego:


 

g.15.00 - Poziomki

g.15.30 - Żabki

g.16.00 - Motylki

g.16.30 - Wiewiórki

22.06Powitanie Lata – zajęcia z Przedszkolnego kalendarza Przyrody – zakończenie roku już za nami, ale przed nami wakacje i nasza ulubiona pora roku – lato. Czas więc uroczyście je przywitać i przypomnieć zasady bezpieczeństwa, które na pewno będą bardzo ważne m.in. podczas wakacyjnych wyjazdów.

24.06 – Koncert „Lekcje z…akordeonem” – Nasze przedszkole odwiedzą dziś prawdziwi muzycy. Poznamy dokładnie instrument muzyczny jakim jest akordeon i oczywiście wysłuchamy koncertu, podczas którego głównym bohaterem będzie ten właśnie instrument

25.06 – Wesoła Sobota –– Jak co miesiąc serdecznie zapraszamy wszystkie chętne Dzieci do wspólnej zabawy między godziną 09.00-15.00. Przypominamy, że zajęcia są bezpłatne dla Dzieci z naszego przedszkola
(na podpisane oświadczenia – dostępne u nauczycieli – czekamy maksymalnie do środy 22.06), a dla Dzieci spoza przedszkola płatne są 45 zł. (Rodzice Dzieci spoza przedszkola powinni podpisać umowę jednodniową).