Galitsyna Art School

20.05 Przedszkolaki z Bemowa wybrały się na wycieczkę do Galitsyna Art School. Na początku młodsze Dzieci rysowały na piasku, a starszaki wykonywały mydełka wg własnego pomysłu. Później była zamiana.

 

Wydawać by się mogło, co to za atrakcja, przecież można sobie w piaskownicy porysować. Otóż, Szanowni Państwo, to było niesamowite przeżycie. Nie dość, że rysowaliśmy na specjalnym, drobniutkim piasku, to jeszcze na specjalnie podświetlanych stołach i na dodatek Pan nam pomagał podpowiadając różne techniki rysowania pokazując wszystko na przykładzie swojej pracy widocznej na przygotowanym do tego tle. Rysowaliśmy góry, morze, ośmiornice,  nawet portret mamy (proszę zerknąć na prace Juliana i Laury)!   Mnóstwo radości sprawiło nam tez przygotowywanie mydełek. Był taki wybór foremek i wszystkich elementów dekoracyjnych, że trudno było się nam zdecydować co wybrać. Nasze pracę są nie tylko przepiękne, ale też cudownie pachnące. Na zakończenia czekała nas spora niespodzianka - czekał na nas sam Vlodyr Gag! Tak, tak, właśnie ten, który namalował w "Mam talent" olbrzymi portret Roberta Lewandowskiego! Mamy nawet z nim zdjęcie! To był bardzo udany dzień!