Podróżnicy na Bemowie

Mimo że to 1 kwietnia, to wcale nie jest żart! Przedszkole na Bemowie odwiedzili dziś najprawdziwsi podróżnicy!

Najpierw dowiedzieliśmy się dlaczego ludzie różnią się kolorami i skóry i jak uzależnione jest to od położenia kontynentów, następnie poznaliśmy ulubione zabawy Dzieci z innych krajów oraz ich zabawki, które (w tych najbiedniejszych krajach) Dzieci robią same (np. ze starych, porwanych ubrań czy pudełek po bananach). My tez dziś sami zrobiliśmy piłkę (ze zniszczonych papierów), później obejrzeliśmy i pobawiliśmy się zabawkami z Indii, Chin, Tunezji, Tajlandii itp. a na koniec przymierzyliśmy cudowne ubrania charakterystyczne dla różnych krajów. Sami popatrzcie jak świetnie się bawiliśmy! :)