Atrakcje w marcu na Tarchominie

Atrakcje w marcu w Przedszkolu Leśnym na Tarchominie.

04.03.2016r. – Przedszkolne kuchcikowanie

Szaro, buro i sentymentalnie za oknem… Z sentymentem wspominając dzieciństwo zrobimy pyszne szyszki z ryżu preparowanego. Będzie mnóstwo zabawy przy lepieniu

11.03.2016r. – Warsztaty wielkanocne

Zbliżają się Święta Wielkanocne dlatego zapraszamy wszystkich Rodziców do wspólnej zabawy – będziemy robić pisanki, zajączki i dużo innych ciekawych ozdób.

Rozpoczynamy o godz. 10.15 

12.03.2016r. – Wesoła sobota

Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy!

Prosimy o dostarczenie deklaracji uczestnictwa w Wesołej sobocie do środy 09.03.

18.03.2016r. – teatrzyk „Dookoła świata z Papugą Pleciugą”

21.03.2016r. – Pierwszy Dzień Wiosny

Huuurrrrrraaaa!!!! Nareszcie wiosna !! Będziemy robić Marzannę; poznamy pierwsze oznaki wiosny i poszukamy ich podczas spaceru w pobliżu przedszkola.

22.03.2016r. –Wycieczka na edukacyjną wystawę budowli z klocków lego;

Stadion Narodowy

Zapraszamy Biedronki, Gumisie, Wiewiórki i Skrzaty na wystawę łączącą zabawę i edukację. Obejrzymy eksponaty prezentujące postacie, miejsca a także wydarzenia znane z bajek. Będzie też figura Roberta Lewandowskiego oraz największy samolot na świecie zbudowany z miliona klocków lego !!

25.03.2016r. – Leśne Skrzaty przedstawiają …..

Tego dnia dzieci z grupy Leśne Skrzaty wraz z Panią Renatą zapraszają wszystkie przedszkolaki na przedstawienie pt.: „ Jak leśna gromadka dba o swój las”. Wrzosowy Ludek opowie nam historię jak zwierzęta leśne dbały o swój dom. Zapraszamy

W marcu odwiedzi nas także pani pielęgniarka, która opowie nam o swojej pracy. Termin spotkania zamieszczony będzie w „Strefie Rodzica” na stronie przedszkola.