Atrakcje w Wawrze

Atrakcje w lutym w Przedszkolu Leśnym w Wawrze.

 

 

04.02.2016r. godz. 9.30 – 11.30 - zajęcia adaptacyjne w naszym przedszkolu, na które zapraszamy wszystkie chętne dzieci do wspólnej zabawy.

 

05.02.2016r. godz. 10.00 Warsztaty kulinarne prowadzone przez Panią Anetkę. Luty to czas karnawału, kiedy nie może zabraknąć pysznych pączków. Kochane dzieci pora zawinąć rękawy i przygotować razem z Panią ulubione serowe pączusie

 

11.02.2016r. DZIEŃ DOKARMIANIA ZWIERZĄT. Zajęcia przyrodnicze z naszego Kalendarza Przyrody.

 

12.02.2016r. godz. 10.00 – Atrakcyjny Piątek – Warsztaty dla naszych przedszkolaków zatytułowane „DZIECI ŚWIATA”. Zajęcia poprowadzi Animator – Podróżnik, który opowie dzieciom o ich rówieśnikach z odległych krańców ziemi. Dzieci będą mogły pobawić się nowymi zabawkami przywiezionymi z min. Indii, Chin, Madagaskaru, Boliwii czy Australii. Dodatkowo dzieci wezmą udział w zabawach ruchowych z różnych kontynentów, przymierzą nowe stroje przywiezione z dalekich krajów, dowiedzą się o tym że ludzie są różni, a jednocześnie bardzo podobni. Czeka nas pierwsza prawdziwa, ciekawa lekcja geografii.

 

15.02.2016r. godz. 10.00 – WALENTYNKI. W tym dniu prosimy wszystkie Dzieci o ubranie się w kolorze czerwonym. Porozmawiamy o tym czym jest miłość, przyjaźń i szacunek do drugiego człowieka. Dzieci same zrobią walentynki i wręczą je swoim wyjątkowym bliskim.

 

17.02.2016 godz. 10.00 – Obchodzimy światowy dzień kota. Wszystkie pluszowe koty te duże i te małe zapraszamy do naszego przedszkola na wspólne świętowanie.

 

19.02.2016r. godz. 11.30 - Studio Artystyczne Arlekin przedstawi zimową bajkę pt. „Baśń o 12 miesiącach” . Jest to pouczająca polska baśń o tym, że grzeczność i dobre serce zostaje wynagrodzone, a za lenistwo i złośliwość spotka nas kara.

 

26.02.2016r. godz. 10.00Atrakcyjny Piątek – Dzień dinozaura. Prosimy rodziców razem z dziećmi o odszukanie w domowych zabawkach różnych zabawek oraz przedmiotów z wizerunkiem DINOZAURA.

 

 

Zapraszam do wspólnej zabawy_Justyna Batóg Dyrektor Przedszkola