Styczniowe atrakcje w Wawrze

Styczniowe atrakcje w Przedszkolu Leśnym w Wawrze.

 

07.01.2016r. godz. 9.30 – 11.30 - zajęcia adaptacyjne w naszym przedszkolu, na które zapraszamy wszystkie chętne dzieci do wspólnej zabawy.

 

11.01.2016r. godz. 10.00 Warsztaty kulinarne prowadzone przez Panią Anetkę. Tym razem wszystkie dzieci razem z Panią przygotują sałatkę owocową. Przedszkolaki dowiedzą się z jakich składników można wykonać sałatkę, własnoręcznie pokroją przygotowane owoce. Dzieci powtórzą i utrwalą poznane nazwy owoców, ich kolor, kształt, smak. To będzie wielka bomba witaminowa, godna natychmiastowego zjedzenia

 

12.01.2014r. godz. 10.00 I Ty możesz zostać Ekologiem – zajęcia z przedszkolnego Kalendarza Przyrody. Prosimy wszystkie Dzieci w tym dniu o ubranie się w kolorze zielonym, na znak tego, że „Planetę Ziemię kochamy i zawsze o nią dbamy”.

 

14.01.2016r. godz. 10.00 –„Święto bałwanka”. W tym dniu przynosimy do przedszkola książeczki, maskotki, ilustracje bałwankowe, a także nauczymy się piosenki o bałwanku i sami zrobimy super bałwanki, które niekoniecznie muszą być ze śniegu

 

15.01.2016r. godz. 10.30 Atrakcyjny Piątek - Przedstawienie teatralne pt. „Idzie Ola do przedszkola” z firmy Metrum Event. Mała Ola ma przed sobą pierwszy dzień w przedszkolu i bardzo się tego obawia. Jednak, z pomocą swojego pluszowego misia uczy się samoobsługi, czyli wszystkiego, co prawdziwy przedszkolak umieć powinien. Dzięki temu pokonuje swoje lęki i z radością wyrusza do przedszkola.

 

18.01.2016r. godz. 10.00 – Dzień Kubusia Puchatka. W tym dniu będziemy czytać dzieciom książeczki o przygodach Kubusia Puchatka, dzieci poznają jego przyjaciół, wspólnie wykonają postać naszego bohatera. Zapraszamy wszystkie Misie Kubusie do naszego przedszkola na super zabawę.

 

22.01.2016r. godz. 16.00 Dzień Babci i Dzień Dziadka. Zapraszamy nasze kochane Babcie i naszych wspaniałych Dziadków do wspólnej zabawy oraz pyszny poczęstunek.

 

26.01.2016r. godz. 10.00 BAL KARNAWAŁOWY z zespołem Metrum Event. W tym dniu wszystkie Przedszkolaki przebierają się za księżniczki, rycerze, piratów, smoki, itp. Będzie super zabawa! Do wspólnej zabawy zapraszamy chętnie dzieci z zewnątrz.

 

29.01.2016r. godz. 9.30Atrakcyjny Piątek – cykliczne warsztaty edukacyjne z wyjątkową jaszczurką Agamą Brodatą, przeprowadzone przez firmę FORMAT.