Atrakcje – grudzień 2018

Przedszkole Leśne – Bemowo

1.12 – Wesoła Sobota – Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne Dzieci do wspólnej zabawy między godziną 09.00-15.00. Przypominamy, że zajęcia są bezpłatne dla Dzieci z naszego przedszkola (na podpisane oświadczenia – dostępne u nauczycieli – czekamy maksymalnie do środy 28.11), a dla Dzieci spoza przedszkola płatne są 55 zł. (Rodzice Dzieci spoza przedszkola powinni podpisać umowę jednodniową).

3.12 Ekolog – Dziś Pan Tomasz porozmawia z Przedszkolakami o Gwiazdach i zwierzętach w kosmosie :) Na pewno pojawi się wiele pytań od Dzieci, na które Pan Tomasz, jak zwykle, bardzo chętnie odpowie.

4.12  – Warsztaty świąteczne cz. 1:

Jagódki godz. 15.30

Poziomki godz. 16.00

Serdecznie zapraszamy Rodziców do wspólnego tworzenia dekoracji świątecznych

5.12Warsztaty świąteczne cz. 2:

Myszki godz. 15.30

Liski godz. 16.00

Serdecznie zapraszamy Rodziców do wspólnego tworzenia dekoracji świątecznych

6.12Wizyta Mikołaja – godz. 14.45 Na dzisiejszy dzień Dzieci czekały cały rok! Nasze przedszkole odwiedzi prawdziwy Św. Mikołaj!!! Prosimy o odbieranie Dzieci nie wcześniej niż o 15.30.

11.12 – Orkiestra Dni Naszych – godz. 9.15. Pamiętacie Jurka Ogórka i jego ekipę??? My pamiętamy doskonale i bardzo, bardzo się cieszymy, że znowu nas odwiedzą! Tym razem będzie to koncert świąteczny pt. „List do Św. Mikołaja”.

17.12 – Warsztaty świąteczne, grupa Misie, godz. 15.30– zapraszamy Rodziców do wspólnego tworzenia ozdób w świątecznej atmosferze.

18.12 – Jasełka– Serdecznie zapraszamy na świąteczne występy rodzinę i bliskich naszych Przedszkolaków:

15.30 – Myszki

16.00 – Jagódki

16.30 – Liski

17.00 – Poziomki

20.12 – Dzień Ryby– Dzień z Przedszkolnego Kalendarza Przyrody. Dzisiaj nauczyciele porozmawiają z Przedszkolakami o tym w jakim środowisku żyją ryby, poznamy ich różne gatunki, dowiemy się czy żyją tylko w rzekach czy może również w morzach, czym się żywią, jak są zbudowane. Poznamy też wiele ciekawostek przyrodniczych dotyczących ryb.

21.12 – Bezpieczny Przedszkolak zimą

„Zima, zima, zima, pada, pada, śnieg.
Jadę, jadę w świat sankami
Sanki dzwonią dzwoneczkami..”

Zima jest piękną porą roku, o tym wiedzą wszyscy. Dzieci ją uwielbiają głównie za możliwość wspaniałych zabaw na śniegu czy lodzie. Dlatego dziś porozmawiamy z Dziećmi o sportach zimowych, zabawach na śniegu ale przede wszystkim o bezpieczeństwie podczas zabaw.

28.12 – Sylwestrowe Przedszkole Leśne :)– Już za chwileczkę, już za momencik Nowy Rok! Dlatego dziś nasze Przedszkolaki pożegnają stary, a powitają Nowy  Rok!!!