Przedszkole Leśne – Bemowo

Atrakcje – grudzień 2019

02.12 Spotkanie z Ekologiem – dziś Pan Tomasz zabierze nas i naszą wyobraźnię na poszukiwanie końca świata. Będziemy patrzeć na Słońce i gwiazdy, uważać na Trójkąt Bermudzki i lodową krę…i tak podróżując może  dotrzemy na koniec świata. A może jednak nie… :)

Warsztaty świąteczne z Rodzicami.

Serdecznie zapraszamy Rodziców na wspólne warsztaty:

03.12 godz. 16.30 Jagódki

04.12 godz. 16.00 Myszki

godz. 16.30 Liski

05.12 godz. 15.30 Biedronki

06.12Wizyta prawdziwego św. Mikołaja! :)  godz. 14.30Prosimy
o odbieranie dziś Dzieci nie wcześniej niż o 15.30 (chętnie bliżej 16.00), ponieważ o godz. 14.30 przyjedzie do nas prawdziwy św. Mikołaj ze swoim pomocnikiem i opowiedzą nam świąteczną historię. Mikołaj porozmawia z nami również o świętach, będziemy mogli mu się dokładnie przyjrzeć, usiąść na kolanach i może nawet uda się nam zrobić z nim zdjęcie :)

07.12Wesoła Sobota - Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne Dzieci do  wspólnej zabawy między godziną 09.00-15.00. Przypominamy, że zajęcia są bezpłatne dla Dzieci z naszego przedszkola (na podpisane oświadczenia – dostępne u nauczycieli – czekamy maksymalnie do środy 04.12), a dla Dzieci spoza przedszkola płatne są 55 zł. (Rodzice Dzieci spoza przedszkola powinni podpisać umowę jednodniową).

12.12 Jasełka – serdecznie zapraszamy Rodziców i bliskich naszych Przedszkolaków na świąteczne przedstawienia:

Godz. 15.30 - Myszki

Godz. 16.00 - Jagódki

Godz.. 16.30 – Liski

13.12 Dzień Górnika – Dziś dowiemy się czym zajmują się górnicy, jak wygląda ich praca oraz co dzięki nim mamy. Dowiemy się też co to jest „Barbórka” i kto obchodzi to święto. Poznamy elementy stroju górnika, posłuchamy kilku utworów w wykonaniu orkiestry górniczej oraz zrobimy tematyczną pracę plastyczną.

17.12Warsztaty z kolędowaniemserdecznie zapraszamy Rodziców Dzieci z grupy „Misie” na warsztaty świąteczne z kolędowaniem, które odbędą się o godz. 16.00

20.12Dzień Ryby -  Dzień z Przedszkolnego kalendarza Przyrody. Dziś porozmawiamy z wychowawcami na temat ryb. Poznamy ich różne gatunki, dowiemy się w jakich wodach żyją, czym się odżywiają ale też poznamy  gatunki ryb , które możemy hodować w domowym akwarium.

Przypominamy, że zgodnie z informacjami przekazanymi
podczas zebrań informacyjnych we wrześniu,
w dniach 24.12 i 27.12 nasze przedszkole będzie nieczynne.