O przedszkolu


Przedszkole Leśne jest miejscem w którym zapewniamy dzieciom w wieku od 2 do 5 lat radość, bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę i edukację.

Nasze przedszkole mieści się w urokliwej willi położonej w zacisznym, zadrzewionym rejonie Bemowa - Boernerowo. Okolice stanowi las co pozytywnie wpływa na krajobraz przestrzeni  a klimat sprzyja spacerom. Posiadamy własny, duży i atrakcyjnie wyposażony plac zabaw usytuowany pośród drzew.

Wnętrze przedszkola to m.in.  drewniane podłogi oraz przytulne, pięknie pomalowane sale, które dają namiastkę rodzinnego domu. Zadbaliśmy także o obszerne, kolorowe toalety sprzyjające nauce samodzielnego wykonywania czynności higienicznych. 

Nasza kucharka gotuje przepyszne, zdrowe obiady (nie korzystamy z firm cateringowych!). Uwzględniamy wszelkie diety. Dzieci spożywają posiłki o regularnych porach, co wpływa
na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych. Naszym przedszkolakom zapewniamy
5 smacznych, urozmaiconych, domowych posiłków z dużą ilością warzyw i owoców.

W przedszkolu organizowane są liczne atrakcje - spotkania z ciekawymi ludźmi, zwierzętami, wyjścia do kina, teatru, imprezy dla dzieci i rodziców, tzw. Wesołe Soboty (raz w miesiącu przedszkole jest czynne również w sobotę; dzieci przychodzą do przedszkola bezpłatnie), Noce
w Przedszkolu
, zajęcia otwarte i warsztaty dla Rodziców oraz mnóstwo innych atrakcji (zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą). Posiadamy też  bogatą ofertę zajęć dodatkowych. 

Dojazd samochodem oraz komunikacją miejską jest dogodny: w pobliżu przedszkola znajduje się przystanek tramwajowy (tramwaj nr 20), a tuż obok przystanek autobusowy i pętla.

 

Zapraszamy do odwiedzin naszej placówki, jesteśmy do Państwa dyspozycji, chętnie odpowiemy na każde pytanie.

884-880-680 Katarzyna Rypulak

 

Przedszkole Leśne W-wa Bemowo

ul. Kunickiego 49

tel. 884 880 680