Dlaczego my

I. Kadra

•  Wychowawcy pełni pasji i zaangażowania.
  • Tworzymy atmosferę, sprzyjającą wszechstronnemu rozwojowi.
  • Zachęcamy do odkrywania Świata.
  • Inspirujemy do twórczej zabawy.
  • Przekazujemy życzliwość i szacunek.

II. Edukacja

• Zajęcia dydaktyczne realizowane w oparciu o starannie dobrane programy i metody nauczania. Glottodydaktyka prof. Bronisława Rocławskiego, "Dziecięca Matematyka" prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, „Ruch rozwijający” Weroniki Sherborne, Metoda Projektu.
  • Zajęcia adaptacyjne dostosowane do potrzeb każdego dziecka.
  • Fachowa opieka psychologa i logopedy, sprawdzeni specjaliści - diagnozy, obserwacje, konsultacje.

III. Otoczenie

• Każde Przedszkole Leśne ma własny, duży ogród, pełny różnorodnej roślinności.
  • Placówki usytuowane są w otoczeniu, które inspiruje do zabawy i nauki.
  • Do dyspozycji Dzieci przygotowane zostały przestronne, dobrze wyposażone sale i place zabaw.

IV.  Misja

Uwrażliwiamy Dzieci na piękno otaczającej nas przyrody i podkreślamy jej wpływ na życie człowieka. Realizujemy to m.in. poprzez wycieczki, kalendarze przyrody, możliwość opieki nad przedszkolnymi zwierzątkami, cykliczne spotkania z leśnikami i ekologami.

V.  Wyżywienie

• Zdrowe i smaczne posiłki z własnej kuchni.
  • Diety dostosowane do potrzeb Dzieci.
  • Wspólne gotowanie w ramach propagowania świadomego odżywiania.

VI.  Współpraca  z Rodzicami

Zajęcia otwarte dla Rodziców.
    Warsztaty.
    Pikniki.

Zadzwoń lub napisz już teraz - umów się spotkanie.