Atrakcje w Przedszkolu Leśnym Wrzesień 2018:

03.09.2018r. Powitanie Nowego Roku Szkolnego 2018/2019, ten dzień rozpoczniemy śpiewająco z Panią Agnieszką ze szkoły językowej SPEAK ART., która poprowadzi zajęcia przy akompaniamencie gitary.

07.09.2018r. WESOŁY UNIWERSYTET (firma zewnętrzna), która poprowadzi dla dzieci warsztaty przyrodnicze pt. Rośliny mięsożerne. Zajęcia z podziałem na grupy.

14.09.2018r. DZIEŃ POSTACI Z BAJEK, tego dnia prosimy wszystkie dzieci, aby zabrały ze sobą do przedszkola swoją ulubioną maskotkę (książeczkę) z bajki.

20.09.2018r. Ogólnopolski dzień przedszkolaka. To wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci, które rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. U nas ten dzień spędzimy przy rytmach głośnej muzyki, nie zabraknie również radosnych, integracyjnych zabaw ze swoimi Paniami.

21.09.2018r. ZABAWA INTEGRACYJNA pod nazwą DZIEŃ ZIEMNIAKA dla dzieci i ich rodziców, spotkanie w godzinach 16.00 – 18.00 na placu zabaw (w razie złej aury spotkanie będzie przełożone). Spotkanie poprowadzi firma zewnętrzne, która doskonale zna się na zorganizowaniu wspaniałej zabawy. Drodzy Rodzice, kochane dzieci tego dnia nie może Was zabraknąć, obecność obowiązkowa

22.09.2018r. WESOŁA SOBOTA (godz. 9.00 - 15.00). Lista dzieci na sobotnią zabawę zostanie wywieszona na tablicy w szatni. Regulamin „WESOŁEJ SOBOTY” dostępny w szatni Przedszkola.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do wspólnej zabawy z Panią Krysią B. oraz Panią Anią P.

28.09.2018r. Wycieczka piesza do sklepu ogrodniczego WRZOS. Zakup jesiennych wrzosów oraz wspólne sadzenie kwiatów w donicach. Wyjście dla grup: LISKI, KRASNALE, SKRZATY.

DZIEŃ JESIENI – Dzień z kalendarza Przyrody dla wszystkich dzieci.