KALENDARZ CZERWCOWYCH ATRAKCJI

Spotkanie z Panią Justyną-
wychowawcą grupy Pszczółki

7 czerwca – Dzień Dziecka
To będzie dzień pełny atrakcji! Tego dnie odbędą się warsztaty, podczas których dzieci zrobią dla siebie misia-przytulankę. Później odwiedzi nas grupa animatorów, która poprowadzi popołudnie pełne niespodzianek. Cały dzień poświęcony będzie zabawom, konkursom, tańcom i dziecięcym uśmiechom. Zapraszamy Rodziców do wspólnej zabawy ;)

14 czerwca – koncert edukacyjny „Wiolinka i Basik w krainie Muzyki”
Razem z bohaterami bajek dzieci poznają muzykę z różnych stron świata i poznają nowe baśnie muzyczne. Każda z bajek wprowadza pojęcia muzyczne, ale podkreśla też specyficzny koloryt muzyki różnych narodów (państw i kontynentów). Przy okazji muzyki dzieci uczą się geografii.

18 czerwca, godzina 16:00 - zakończenie roku szkolnego

28 czerwca, godzina 10:00 – Mali Odkrywcy
Kolejne spotkanie z cyklu ”Magiczna Nauka”. Pan Szymon tym razem również nas nie zawiedzie. Przygotuje garść nowinek i ciekawostek związanych z eksperymentowaniem. Wszystko odbędzie się w asyście dzieci z naszego przedszkola.

Życzyny udanego miesiąca,
Dyrektor oraz Kadra Przedszkola Leśnego w Piasecznie