Dziecięcy fizjoterapeuta radzi

Serdecznie zapraszamy 14 kwietnia o godz. 17:00 na spotkanie z fizjoterapeutą Pawłem Zawitkowskim w Przedszkolu Leśnym w Wawrze.

Paweł Zawitkowski to przede wszystkim fizjoterapeuta,  autor wielu artykułów i publikacji na temat zdrowia i wspomagania rozwoju dziecka. Terapeuta Szkoły Terapii NDT-Bobath. Absolwent kursów Prechtla,  Brazeltona, Halliwick czy SI-Ayres  i konsultant w Klinice Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Znany jako autor „Poradnika opieki i pielęgnacji małego dziecka” i bestsellerów (książek i filmów DVD) „Co nieco o rozwoju dziecka”, „MAMO TATO co Ty na to?” (cz. 1, 2 i 3). Od lat doradza rodzicom w programach telewizyjnych: TVP, DD TVN i TVN Style.

Wstęp bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń:

Pani Justyna Batóg,

dyrektor przedszkola