KONKURS "Mój wymarzony strój karnawałowy"

Zapraszamy do udziału w konkursie "Mój wymarzony strój karnawałowy".

REGULAMIN KONKURSU

I. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Leśne Sp. z o.o., ul. Bażancia 25, Warszawa.

II. Temat: "Mój wymarzony strój karnawałowy".

1. W konkursie mogą brać udział Rodzice Dzieci w wieku 1-6 lat.

2. Stroje przygotowują Rodzice i Dzieci.

3. Technika wykonania stroju dowolna.

III. Warunki uczestnictwa w konkursie.

1. W konkursie mogą uczestniczyć Rodzice posiadający konto na portalu Facebook.

2. Rodzic może zgłosić tylko jeden strój karnawałowy.

3. Zdjęcie Dziecka w przygotowanym stroju karnawałowym powinno zostać wysłane drogą mailową na adres:

bazancia@przedszkole-lesne.pl (maksymalny rozmiar załącznika 3MB).

4. Rodzić powinien "polubić" fanpage Przedszkola Leśnego.

IV. Etapy konkursu.

1. Nadesłane zdjęcia będą wstępnie oceniane przez jury Przedszkola Leśnego.

2. Wybrane zdjęcia zakwalifikowane do konkursu, będą opublikowane na fanpage'u FB Przedszkola Leśnego.

3. Do kolejnego etapu przechodzą prace, które uzyskają najwięcej "polubień" do końca 6 lutego 2016 roku.

4. Sztuczne generowanie "lajków" np. z fikcyjnych profili FB prowadzi do dyskwalifikacji.

5. Do finałowego etapu przechodzi 5 prac z największą ilością "lajków", z których jury dokonuje ostatecznego wyboru trzech nagrodzonych prac.

V. Nagrody

Organizator przewiduje następujące nagrody:

1. miejsce: 50% czesnego za jeden wybrany miesiąc gratis (bez zajęć dodatkowych, logopedy itp) lub brak wpisowego dla nowych Dzieci.

2. miejsce: Indywidualne konsultacje ze znanym fizjoterapeutą dziecięcym Pawłem Zawitkowskim i jego książka

"Mamo Tato co Ty na to" z imiennym autografem.

3. miejsce: Zorganizowanie w dowolnej placówce przedszkola w wybraną sobotę urodzin/imienin/ dla Dziecka

(dopłata za wyżywienie).

Wśród uczestników rozlosujemy także wejściówki na konsultacje z Pawłem Zawitkowskim + nagrody - książki z jego

autografem a także zaproszenia na marcowe spotkanie z Pawłem Zawitkowskim w naszej placówce w

Wawrze.

VI. Ogłoszenie wyników zostanie opublikowane 8 lutego na fanpage FB Przedszkola Leśnego oraz na

stronie www.przedszkole-lesne.pl.

VII. Postanowienia końcowe.

1. Nadesłanie w terminie zdjęcia Dziecka w stroju karnawałowym oznacza akceptację regulaminu konkursu.

2. Uczestnik przysyłający zdjęcie wyraża zgodę na jego publikację na fanpage'u Przedszkola Leśnego.

3. Więcej informacji o konkursie można uzyskać na stronie www.przedszkole-lesne.pl, zapytania prosimy kierować na adres e-mail: bazancia@przedszkole-lesne.pl.