O przedszkolu

Posiadamy ogrodzony duży teren,  z miejscem na uprawiane grządki a własny plac zabaw wyposażony jest w atestowane drewniane zabawki i urządzenia, oraz piaskownice.

Placówka o profilu przyrodniczo-poznawczym, z bogatą, elastyczną ofertą edukacyjno-opiekuńczą, stawiająca na społeczny rozwój Dziecka w oparciu o jego indywidualne potrzeby rozwojowe.

Przedszkole może pochwalić się bardzo wygodnymi, jasnymi, kolorowymi salami z własnymi łazienkami.  Dzieci mają do dyspozycji bardzo dużo zabawek, zorganizowane kąciki zainteresowań np. kącik przyrody, kącik książki itp., bogatą biblioteczkę Młodego Badacza Przyrody.

Placówka posiada własną kuchnię, w której codziennie przygotowywane są pełnowartościowe domowe obiady. Do zabawy przeznaczony jest duży, bezpieczny plac zabaw z wielofunkcyjnym sprzętem dla najmłodszych oraz dogodny dojazd z parkingiem samochodowym dla rodziców.