O przedszkolu

Przedszkole Leśne jest miejscem, w którym zapewniamy dzieciom radość i bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę wysoko wykwalifikowanej kadry i edukację na najwyższym poziomie. Nasze przedszkole posiada przestronne, jasne sale oraz duży i bezpieczny plac zabaw.
Oferujemy ciekawy program edukacyjno - artystyczny, dzięki któremu Państwa dzieci zdobywają wiedzę oraz umiejętności pozwalające sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dbamy o to, aby w Przedszkolu Leśnym dzieci przez zabawę uczyły się współdziałania w grupie, poznawały reguły życia społecznego, w atmosferze radości odkrywały świat dźwięków, barw, liter i cyfr. Naszym przedszkolakom oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, a w razie potrzeby opiekę specjalistów. W każdy piątek w przedszkolu dzieje się coś niezwykłego, wyjątkowego. Zapraszamy ciekawych gości, jeździmy na wycieczki, palimy ogniska, robimy pikniki i co nam tylko jeszcze przyjdzie do głowy...:)
W przedszkolnej kuchni przyrządzane są cztery smaczne i pożywne posiłki. Dbamy o to aby jedzenie podawane dzieciom było jak najwyższej jakości. Nasze maluchy jedzą produkty pełnoziarniste: mąki, makarony i pieczywo. Bogactwo sezonowych warzyw, rozmaitych kasz i roślin strączkowych, przeplata się z suszonymi i świeżymi owocami. W każdy piątek w naszej kuchni gości pełnoziarniste ciasto, ponadto zajadamy sie razowymi pączkami, racuszkami, naleśniczkami i wieloma innymi smakowitymi potrawami. Jesteśmy otwarci na wszelkie upodobania naszych podopiecznych, zarówno te smakowe jak i zdrowotne.

Prywatne Przedszkole Leśne W-waWawer

ul. Wał Miedzeszyński 598